Редакція

SHOT — засіб масової інформації, що працює на глобальному медіаринку. Команда SHOT складає максимально повну картинку дня для десятків країн світу різними мовами. SHOT – ексклюзив, головні події, розслідування.

Засновник— ОАО «Чуб медиа», редакція— ООО «Шот медиа».

Сайт містить інформаційну продукцію для дорослих та дітей віком від 18 років.

Сайт містить матеріали, що охороняються авторським правом, товарні знаки та інші матеріали та елементи, включаючи, але не обмежуючись: тексти, фотографії, аудіо та/або відеоматеріали, графічні зображення, музичні та звукові твори. При цьому весь зміст Сайту охороняється авторським правом як твір, створений колективною творчою працею відповідно до законодавства.

ООО «Шот медиа» (Правовласник) належить виняткове право як на підбір, розташування, систематизацію та перетворення даних, що містяться на Сайті, так і на вихідні дані. Ніхто не має права публікувати, передавати третім особам, брати участь у продажу чи поступці, створювати похідні продукти або іншим чином використовувати, частково або повністю, зміст Сайту, за винятком використання в особистих некомерційних цілях.

Не допускається повне чи часткове копіювання, розповсюдження, передача третім особам, опублікування чи інше використання матеріалів Сайту без письмового дозволу Правовласника.

Онлайн-трансляція ефірного потоку в Інтернеті без узгодження суворо заборонена.

Використання матеріалів Сайту, у тому числі копіювання, розповсюдження або опублікування, обов'язково має супроводжуватися знаком копірайту з посиланням на Правовласника, а також посиланням на Сайт як на джерело інформації.

Думка редакції може не збігатися з думкою авторів та спікерів.