Користувача угода

Дана Угода користувача (далі — «Угода») регламентує відносини між ООО «Шот медиа» (далі — Компанія), редакцією мережевого видання Shotukr.com, та фізичною особою (далі – Користувач) щодо використання сайту shotukr.com (далі – Сайт) . Угода є публічною офертою Компанії. Використовуючи Сайт, у тому числі шляхом перегляду сторінок та матеріалів Сайту, Користувач підтверджує, що він ознайомлений та згоден з Правовою інформацією Сайту та Угодою. Використання Сайту Користувачем означає приєднання Користувача до Угоди та беззастережне прийняття її умов.

Приймаючи Угоду, Користувач:

1. Підтверджує, що він ознайомився з умовами Угоди.

2. Усвідомлює, що Сайт може містити окремі матеріали, призначені лише особам, які досягли 18 років.

3. Зобов'язується використовувати Сайт відповідно до чинного законодавства.

4. Зобов'язується не публікувати на сайті адреси електронної пошти, поштові адреси, номери телефонів, посилання та інші контакти.

5. Зобов'язується не публікувати на Сайті образи, наклеп, нецензурні вирази, порнографічні чи інші аморальні матеріали; матеріали, що демонструють чи пропагують жорстокість, терор чи насильство; матеріали, що ображають людську гідність; а також інші матеріали, які не відповідають закону.

6. Зобов'язується не вводити в оману інших Користувачів, а також не переслідувати їх і не докучати їм; не вступати в контакт з іншими Користувачами у разі вчинення ними дій, які явно свідчать про небажання контакту з Користувачем; не займатися звідництвом.

7. Зобов'язується не використовувати без узгодження з Компанією Сайт для привернення уваги інших Користувачів до товарів, робіт або послуг, які виконуються, реалізуються, виконуються або надаються Користувачем або іншими особами; не використовувати Сайт для розповсюдження рекламних матеріалів чи матеріалів незаконної пропаганди.

8. Відчужує на користь Компанії виключне право на матеріали, додані Користувачем на Сайт або передані ним Компанії іншим способом, за кабелем, проводами або за допомогою інших аналогічних засобів, таким чином, за якого будь-яка особа може мати доступ до неї в інтерактивному режимі з будь-якого місця та у будь-який час на свій вибір.

9. Дає згоду Компанії на використання зображення без будь-якої винагороди в рекламних, аналітичних, художніх, комерційних та інших цілях на необмежений термін.

Компанія залишає за собою право:

1. Модифікувати Сайт на власний розсуд.

2. Вносити зміни до Угоди в односторонньому порядку без будь-якого спеціального повідомлення. Нова редакція Угоди набирає чинності з моменту її розміщення на Сайті.

3. Редагувати або видаляти матеріали, опубліковані Користувачем на Сайті, якщо вони не відповідають умовам Угоди, завдають шкоди Компанії або третім особам.

4. Відмовляти Користувачам у доступі до Сайту у разі порушення останніми умовами Угоди.

5. Використовувати матеріали, створені Користувачем на Сайті, зокрема з метою розробки рекламних матеріалів, розміщення матеріалів на сайтах партнерів Компанії та в інших цілях.

6. Передавати права, отримані від Користувача за Угодою, третім особам для виконання Угоди без додаткової згоди Користувача.

Компанія не несе відповідальності:

1. За зміст, достовірність та точність матеріалів, опублікованих Користувачами.

2. За заподіяння шкоди, шкоди, втрату інформації або за заподіяння будь-яких інших збитків будь-яким особам, які виникли під час користування Сайтом Користувачем, у тому числі з використанням мобільних засобів зв'язку чи інших засобів телекомунікацій.

3. За порушення Користувачем авторських та інших прав третіх осіб у зв'язку з опублікуванням Користувачем матеріалів на Сайті (або переданих ним Компанії в інший спосіб).